02

Mar

Omloop Het Nieuwsblad

Nog
9
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Gent Sport
  • Ninove
  • De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    De officiële Flanders Classics-wieleroutfits

    Bioracer ontwerpt in samenwerking met Flanders Classics de officiële Flanders Classics-wieleroutfits. Bestel je outfit via onze webshop en schitter dit voorjaar in één van onze zeven ontwerpen.

Podium 2018

  • Denmark
    1. Michael Valgren
  • Poland
    2. Lukasz Wisniowski
  • Belgium
    3. Sep Vanmarcke
  • Belgium
    4. Jasper Stuyven
  • Belgium
    5. Philippe Gilbert
  • Belgium
    6. Edward Theuns
  • Belgium
    7. Bert Van Lerberghe
  • Italy
    8. Sonny Colbrelli
  • France
    9. Arnaud Démare

Recordhouders

  • Belgium
    Ernest Sterckx
  • Belgium
    Joseph Bruyère
  • Belgium
    Peter van Peteghem
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams 2019

AG2R La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain-Merida (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
CCC TEAM (WT)
Deceuninck - Quick-Step (WT)
EF Education First (WT)
Groupama - FDJ (WT)
Lotto Soudal (WT)
Team Dimension Data (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Movistar Team (WT)
Team Katusha Alpecin (WT)
Team Jumbo - Visma (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE Team Emirates (WT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Direct Energie (PCT)
Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)
Corendon - Circus (PCT)
Wallonie Bruxelles (PCT)
Roompot - Charles (PCT)

AG2R La Mondiale (WT)

  • LT
    11. Gediminas Bagdonas
  • DE
    12. Nico Denz
  • CH
    13. Silvan Dillier
  • FR
    14. Julien Duval
  • FR
    15. Alexis Gougeard
  • BE
    16. Oliver Naesen
  • BE
    17. Stijn Vandenbergh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    21. Laurens De Vreese
  • IT
    22. Oscar Gatto
  • KZ
    23. Dmitriy Gruzdev
  • NO
    24. Truls Korsaeth
  • KZ
    25. Alexey Lutsenko
  • DK
    26. Magnus Cort Nielsen
  • DK
    27. Michael Valgren Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain-Merida (WT)

  • SI
    31. Grega Bole
  • SI
    32. Borut Bozic
  • IT
    33. Sonny Colbrelli
  • ES
    34. Ivan Garcia Cortina
  • SI
    35. Kristjan Koren
  • SI
    36. David Per
  • SI
    37. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    41. Marcus Burghardt
  • IT
    42. Daniel Oss
  • DE
    43. Christoph Pfingsten
  • AT
    44. Lukas Postlberger
  • LV
    45. Aleksejs Saramotins
  • DE
    46. Andreas Schillinger
  • DE
    47. Michael Schwarzmann
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Deceuninck - Quick-Step (WT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

EF Education First (WT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Groupama - FDJ (WT)

  • FR
    61. Arnaud Demare
  • CA
    62. Antoine Duchesne
  • FR
    63. Mickael Delage
  • NO
    64. Daniel Hoelgaard
  • LT
    65. Ignatas Konovalovas
  • FR
    66. Olivier Le Gac
  • NL
    67. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • DK
    71. Lars Bak Ytting
  • BE
    72. Tiesj Benoot
  • BE
    73. Jasper De Buyst
  • BE
    74. Jens Keukeleire
  • BE
    75. Lawrence Naesen
  • BE
    76. Jelle Wallays
  • BE
    77. Tim Wellens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • AU
    81. Luke Durbridge
  • AU
    82. Alexander Edmondson
  • AU
    83. Lucas Hamilton
  • AU
    84. Mathew Hayman
  • AU
    85. Michael Hepburn
  • DK
    86. Christopher Juul Jensen
  • IT
    87. Matteo Trentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha Alpecin (WT)

  • BE
    111. Jenthe Biermans
  • CH
    112. Reto Hollenstein
  • RU
    113. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    114. Marco Mathis
  • BE
    115. Baptiste Planckaert
  • DE
    116. Nils Politt
  • DK
    117. Mads Würtz Schmidt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Jumbo - Visma (WT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • GB
    131. Jonathan Dibben
  • GB
    132. Owain Doull
  • PL
    133. Michal Golas
  • DE
    134. Christian Knees
  • GB
    135. Christopher Lawless
  • NL
    136. Dylan van Baarle
  • PL
    137. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DK
    141. Søren Kragh Andersen
  • NL
    142. Roy Curvers
  • NL
    143. Laurens ten Dam
  • AU
    144. Michael Matthews
  • NL
    145. Tom Stamsnijder
  • BE
    146. Edward Theuns
  • NL
    147. Martijn Tusveld
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • IT
    151. Fabio Felline
  • IE
    152. Ryan Mullen
  • IT
    153. Giacomo Nizzolo
  • DK
    154. Mads Pedersen
  • CH
    155. Gregory Rast
  • BE
    156. Jasper Stuyven
  • NL
    157. Boy van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE Team Emirates (WT)

  • IT
    161. Matteo Bono
  • IT
    162. Simone Consonni
  • IT
    163. Filippo Ganna
  • IT
    164. Marco Marcato
  • BY
    165. Aleksandr Riabushenko
  • GB
    166. Ben Swift
  • IT
    167. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    191. Amaury Capiot
  • BE
    192. Benjamin Declercq
  • BE
    193. Aimé De Gendt
  • BE
    194. Thomas Sprengers
  • BE
    195. Edward Planckaert
  • BE
    196. Dries Van Gestel
  • BE
    197. Preben Van Hecke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • FR
    171. Hugo Hofstetter
  • BE
    172. Dimitri Claeys
  • FR
    173. Cyril Lemoine
  • FR
    174. Anthony Turgis
  • BE
    175. Bert Van Lerberghe
  • BE
    176. Michael Van Staeyen
  • BE
    177. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Gobert Cycling Team (PCT)

  • BE
    231. Frederik Backaert
  • BE
    232. Tom Devriendt
  • NL
    233. Wesley Kreder
  • FR
    234. Yoann Offredo
  • NZ
    235. Dion Smith
  • BE
    236. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    237. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Corendon - Circus (PCT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wallonie Bruxelles (PCT)

  • BE
    241. Ludwig De Winter
  • BE
    242. Kevyn Ista
  • FR
    243. Justin Jules
  • LU
    244. Alex Kirsch
  • CH
    245. Lukas Spengler
  • BE
    246. Julien Stassen
  • BE
    247. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Charles (PCT)

Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Rij zelf je klassiekers

In 2019 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!