02

Mar

Omloop Het Nieuwsblad

Nog
78
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Gent Sport
  • Ninove
  • Oost-Vlaanderen

Nieuws

Podium 2018

  • Denmark
    1. Christina Siggaard
  • United States
    2. Alexis Ryan
  • Italy
    3. Maria Giulia Confalonieri
  • Australia
    4. Chloe Hosking
  • United States
    5. Coryn Rivera
  • Netherlands
    6. Nina Kessler
  • Belgium
    7. Jeanne Korevaar
  • Belgium
    8. Jolien D'Hoore
  • Italy
    9. Marta Cavalli

Recordhouders

  • Netherlands
    Suzanne de Goede
  • Sweden
    Emma Johansson
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams (2018)

Team Sunweb (Women UCI)
Boels - Dolmans Cycling Team (Women UCI)
Mitchelton - Scott (Women UCI)
Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)
Experza - Footlogix (Women UCI)
Lotto Soudal Ladies (Women UCI)
Alé Cipollini (Women UCI)
Canyon SRAM Racing (Women UCI)
Cylance Pro Cycling (Women UCI)
FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)
Health Mate - Cyclelive Team (Women UCI)
Hitec Products (Women UCI)
Parkhotel Valkenburg Cycling Team (Women UCI)
Valcar PBM (Women UCI)
Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)
Wiggle High5 (Women UCI)
BTC City Ljubljana (Women UCI)
Team Virtu Cycling Women (Women UCI)
Isorex Cycling Team (Women Club)
Jos Feron Lady Force (Women Club)
Keukens Redant (Women Club)
Autoglas Wetteren (Women Club)
Equano Cycling Team
Sprinters Malderen (Women Club)

Team Sunweb (Women UCI)

  • Netherlands
    1. Lucinda Brand
  • France
    2. Juliette Labous
  • Netherlands
    3. Floortje Mackaij
  • United States
    4. Coryn Rivera
  • Netherlands
    5. Julia Soek
  • Netherlands
    6. Ellen Van Dijk
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Boels - Dolmans Cycling Team (Women UCI)

  • Netherlands
    11. Chantal Blaak
  • Netherlands
    12. Jip Van Den Bos
  • Canada
    13. Karol-Ann Canuel
  • United States
    14. Skylar Schneider
  • Luxembourg
    15. Christine Majerus
  • Poland
    16. Anna Plichta
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (Women UCI)

  • Belgium
    21. Jolien D'Hoore
  • Netherlands
    22. Annemiek Van Vleuten
  • Australia
    23. Gracie Elvin
  • Australia
    24. Sarah Roy
  • Australia
    25. Amanda Spratt
  • Australia
    26. Jessica Allen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Doltcini - Van Eyck Sport (Women UCI)

  • Belgium
    31. Sofie De Vuyst
  • Belgium
    32. Sarah Inghelbrecht
  • Belgium
    33. Saartje Vandenbroucke
  • Belgium
    34. Kim De Baat
  • France
    35. Pascale Jeuland
  • France
    36. Marion Sicot
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Experza - Footlogix (Women UCI)

  • Netherlands
    41. Thalita de Jong
  • Denmark
    42. Trine Holmsgaard
  • Sweden
    43. Sara Mustonen
  • Belgium
    44. Lenny Druyts
  • France
    45. Axelle Dubau-Prevot
  • Austria
    46. Sarah Rijkes
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal Ladies (Women UCI)

  • Belgium
    51. Alana Castrique
  • Belgium
    52. Valerie Demey
  • Netherlands
    53. Marjolein Van 't Geloof
  • Belgium
    54. Isabelle Beckers
  • Netherlands
    55. Puck Moonen
  • Luxembourg
    56. Chantal Hoffmann
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Alé Cipollini (Women UCI)

  • Netherlands
    61. Janneke Ensing
  • Australia
    62. Chloe Hosking
  • Germany
    63. Romy Kasper
  • Netherlands
    64. Karlijn Swinkels
  • Italy
    65. Soraya Paladin
  • Belgium
    66. Anisha Vekemans
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Canyon SRAM Racing (Women UCI)

  • United Kingdom
    71. Alice Barnes
  • Italy
    72. Elena Cecchini
  • Australia
    73. Tiffany Cromwell
  • Germany
    74. Lisa Klein
  • United States
    75. Alexis Ryan
  • Germany
    76. Trixi Worrack
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cylance Pro Cycling (Women UCI)

  • Spain
    81. Sheyla Gutierrez
  • Italy
    82. Marta Tagliaferro
  • United States
    83. Lauren Stephens
  • Serbia
    84. Jelena Erić
  • United States
    85. Holly Breck
  • Brazil
    86. Marcella Toldi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope (Women UCI)

  • France
    91. Roxane Fournier
  • France
    92. Greta Richioud
  • France
    93. Maëlle Grossetete
  • Australia
    94. Lauren Kitchen
  • 95.
  • Netherlands
    96. Moniek Tenniglo
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Health Mate - Cyclelive Team (Women UCI)

  • Belgium
    101. Tara Gins
  • Finland
    102. Laura Vainionpää
  • Netherlands
    103. Janine van der Meer
  • Netherlands
    104. Marieke van Witzenburg
  • France
    105. Chloë Turblin
  • Belgium
    106. Delphine Brits
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Hitec Products (Women UCI)

  • Norway
    111. Julie Solvang
  • Netherlands
    112. Nina Kessler
  • Norway
    113. Vita Heine
  • Norway
    114. Susanne Andersen
  • Norway
    115. Thea Thorsen
  • Norway
    116. Line Gulliksen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Parkhotel Valkenburg Cycling Team (Women UCI)

  • Netherlands
    121. Anne De Ruiter
  • Netherlands
    122. Natalie van Gogh
  • Netherlands
    123. Ilona Hoeksma
  • Netherlands
    124. Lorena Wiebes
  • Netherlands
    125. Chanella Stougje
  • 126.
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Valcar PBM (Women UCI)

  • Italy
    131. Maria Giulia Confalonieri
  • Italy
    132. Ilaria Sanguineti
  • Italy
    133. Allegra Arzuffi
  • Italy
    134. Marta Cavalli
  • Italy
    135. Silvia Pollicini
  • Italy
    136. Silvia Persico
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Waowdeals Pro Cycling (Women UCI)

  • Netherlands
    141. Jeanne Korevaar
  • Netherlands
    142. Anouska Koster
  • Netherlands
    143. Riejanne Markus
  • Israel
    144. Rotem Gafinovitz
  • Netherlands
    145. Monique van de Ree
  • United Kingdom
    146. Danielle Rowe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wiggle High5 (Women UCI)

  • Italy
    151. Elisa Longo Borghini
  • France
    152. Audrey Cordon Ragot
  • United Kingdom
    153. Grace garner
  • Denmark
    154. Julie Leth
  • United Kingdom
    155. Lucy Garner
  • Austria
    156. Martina Ritter
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BTC City Ljubljana (Women UCI)

  • Slovenia
    161. Eugenia Bujak
  • Slovenia
    162. Polona Batagelj
  • Slovenia
    163. Urska Pintar
  • Slovenia
    164. Urska Zigart
  • Netherlands
    165. Maaike Boogaard
  • Azerbaijan
    166. Olena Pavlukhina
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Virtu Cycling Women (Women UCI)

  • Netherlands
    171. Claudia Koster
  • Denmark
    172. Christina Siggaard
  • Norway
    173. Emilie Moberg
  • Denmark
    174. Louise Norman Hansen
  • Germany
    175. Mieke Kröger
  • Sweden
    176. Sara Penton
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Isorex Cycling Team (Women Club)

  • Belgium
    181. Chayenne Vranken
  • Netherlands
    182. Quinty Van De Guchte
  • Finland
    183. Antonia Grondahl
  • United Kingdom
    184. Keira McVitty
  • Belgium
    185. Alicia Helderweirt
  • Belgium
    186. Mieke Leeman
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Jos Feron Lady Force (Women Club)

  • Belgium
    191. Kaat Hannes
  • Netherlands
    192. Arianne Pruijsser
  • Belgium
    193. Caren Commissaris
  • Sweden
    194. Alexandra Nessmar
  • Sweden
    195. Frida Knutsson
  • Netherlands
    196. Kirsten Peetoom
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Keukens Redant (Women Club)

  • 201.
  • Norway
    202. Vibeke Dybwad
  • Norway
    203. Malin Eriksen
  • Belgium
    204. Lone Meertens
  • Belgium
    205. Lensy Debboudt
  • Belgium
    206. Evy Roelen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Autoglas Wetteren (Women Club)

  • Norway
    211. Stine Borgli
  • Germany
    212. Kim Kohlmeyer
  • Belgium
    213. Lara Defour
  • Belgium
    214. Kim Van Den Steen
  • Belgium
    215. Fien Delbaere
  • Belgium
    216. Sarah Borremans
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Equano Cycling Team

  • Norway
    221. Martine Fon
  • Belgium
    222. Nancy Wittock
  • Italy
    223. Gaia Tortolina
  • Belgium
    224. Naika Deneef
  • Belgium
    225. Soetkin Vertenten
  • Sweden
    226. Therese Bellfors
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sprinters Malderen (Women Club)

  • Belgium
    231. Laura Van Geyt
  • Belgium
    232. Lisa Vermeire
  • 233.
  • Poland
    234. Karolina Perekitko
  • Belgium
    235. Maxime Roes
  • Belgium
    236. Shana Van Glabeke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!