Wedstrijd

Sleep om het volledige parcours te bekijken
stdClass Object ( [vid] => 8 [uid] => 1 [title] => Elite Mannen [log] => [status] => 1 [comment] => 1 [promote] => 0 [sticky] => 0 [nid] => 8 [type] => category [language] => nl [created] => 1481553997 [changed] => 1488053137 [tnid] => 8 [translate] => 0 [revision_timestamp] => 1488053137 [revision_uid] => 21 [field_classic] => Array ( [und] => Array ( [0] => Array ( [nid] => 1 ) ) ) [field_content] => Array ( [und] => Array ( [0] => Array ( [value] => 8 [revision_id] => 8 ) [1] => Array ( [value] => 913 [revision_id] => 1098 ) [2] => Array ( [value] => 11 [revision_id] => 11 ) [3] => Array ( [value] => 10 [revision_id] => 10 ) [4] => Array ( [value] => 12 [revision_id] => 12 ) [5] => Array ( [value] => 13 [revision_id] => 13 ) [6] => Array ( [value] => 14 [revision_id] => 14 ) [7] => Array ( [value] => 15 [revision_id] => 15 ) [8] => Array ( [value] => 16 [revision_id] => 16 ) ) ) [field_category_nav] => Array ( [und] => Array ( [0] => Array ( [value] => 0 ) ) ) [field_date] => Array ( ) [field_mp4] => Array ( ) [field_webm] => Array ( ) [field_ogg] => Array ( ) [field_visual] => Array ( ) [field_share_visual] => Array ( ) [metatags] => Array ( [nl] => Array ( [og:image] => Array ( [value] => http://www.flandersclassics.be/nl/file/foto-ohn1jpg-0 ) ) ) [rdf_mapping] => Array ( [rdftype] => Array ( [0] => sioc:Item [1] => foaf:Document ) [title] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => dc:title ) ) [created] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => dc:date [1] => dc:created ) [datatype] => xsd:dateTime [callback] => date_iso8601 ) [changed] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => dc:modified ) [datatype] => xsd:dateTime [callback] => date_iso8601 ) [body] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => content:encoded ) ) [uid] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => sioc:has_creator ) [type] => rel ) [name] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => foaf:name ) ) [comment_count] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => sioc:num_replies ) [datatype] => xsd:integer ) [last_activity] => Array ( [predicates] => Array ( [0] => sioc:last_activity_date ) [datatype] => xsd:dateTime [callback] => date_iso8601 ) ) [path] => Array ( [pathauto] => 0 ) [cid] => 0 [last_comment_timestamp] => 1481553997 [last_comment_name] => [last_comment_uid] => 1 [comment_count] => 0 [menu_node_links] => Array ( [1188] => stdClass Object ( [menu_name] => main-menu [mlid] => 1188 [plid] => 466 [link_path] => node/8 [router_path] => node/% [link_title] => Elite Mannen [options] => a:2:{s:9:"node_type";s:8:"category";s:10:"attributes";a:0:{}} [module] => menu [hidden] => 0 [external] => 0 [has_children] => 1 [expanded] => 0 [weight] => -50 [depth] => 2 [customized] => 1 [p1] => 466 [p2] => 1188 [p3] => 0 [p4] => 0 [p5] => 0 [p6] => 0 [p7] => 0 [p8] => 0 [p9] => 0 [updated] => 0 [language] => nl [i18n_tsid] => 0 ) ) [name] => admin [picture] => 0 [data] => b:0; )

Deelnemende teams

BMC Racing Team (WT)
Bora - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain - Merida (WT)
FDJ (WT)
Orica - Scott (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Team Sky (WT)
AG2R - La mondiale (WT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)
DIRECT ENERGIE (PCT)
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)
AQUA BLUE SPORT (PCT)

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    1. Greg Van Avermaet
  • Switzerland
    2. Martin Elmiger
  • Netherlands
    3. Floris Gerts
  • Switzerland
    4. Stefan Küng
  • Italy
    5. Daniel Oss
  • Switzerland
    6. Michael Schär
  • Luxembourg
    7. Jean-Pierre Drucker
  • Spain
    8. Francisco José Ventoso Alberdi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bora - Hansgrohe (WT)

  • Slovakia
    11. Peter Sagan
  • Germany
    12. Marcus Burghardt
  • Slovakia
    13. Michal Kolar
  • Germany
    14. Christoph Pfingsten
  • Austria
    15. Lukas Postlberger
  • Poland
    16. Maciej Bodnar
  • Latvia
    17. Aleksejs Saramotins
  • Germany
    18. Andreas Schillinger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • Belgium
    21. Tom Boonen
  • Belgium
    22. Philippe Gilbert
  • Belgium
    23. Iljo Keisse
  • Belgium
    24. Yves Lampaert
  • Czech Republic
    25. Zdeněk Štybar
  • Netherlands
    26. Niki Terpstra
  • Italy
    27. Matteo Trentin
  • Belgium
    28. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    31. Tiesj Benoot
  • Belgium
    32. Jasper De Buyst
  • Belgium
    33. Jens Debusschere
  • Belgium
    34. Frederik Frison
  • Belgium
    35. Nikolas Maes
  • Belgium
    36. Jürgen Roelandts
  • United Kingdom
    37. James Shaw
  • Belgium
    38. Jelle Wallays
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • Belgium
    41. Sep Vanmarcke
  • Belgium
    42. Tom Van Asbroeck
  • Netherlands
    43. Sebastian Langeveld
  • Ireland
    44. Ryan Mullen
  • New Zealand
    45. Thomas Scully
  • New Zealand
    46. Patrick Bevin
  • Netherlands
    47. Dylan van Baarle
  • Slovakia
    48. Kristjan Koren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • Belgium
    51. Laurens De Vreese
  • Denmark
    52. Matti Breschel
  • Italy
    53. Oscar Gatto
  • Ukraine
    54. Andriy Grivko
  • Kazakhstan
    55. Arman Kamyshev
  • Norway
    56. Truls Korsaeth
  • Kazakhstan
    57. Ruslan Tleubayev
  • Denmark
    58. Michael Valgren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain - Merida (WT)

  • Italy
    61. Antonio Nibali
  • Slovenia
    62. Borut Bozic
  • Spain
    63. Ivan Garcia Cortina
  • Italy
    64. Sonny Colbrelli
  • Slovenia
    65. Novak Domen
  • Spain
    66. Ion Ander Insausti Irastorza
  • Slovenia
    67. David Per
  • Slovenia
    68. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • France
    71. Arnaud Demare
  • France
    72. Marc Fournier
  • Italy
    73. Jacopo Guarnieri
  • Norway
    74. Daniel Hoelgaard
  • Lithuania
    75. Ignatas Konovalovas
  • France
    76. Matthieu Ladagnous
  • France
    77. Olivier Le Gac
  • France
    78. Marc Sarreau
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Orica - Scott (WT)

  • Belgium
    81. Jens Keukeleire
  • Australia
    82. Luke Durbridge
  • Australia
    84. Mathew Hayman
  • Denmark
    85. Christopher Juul-Jensen
  • New Zealand
    86. Sam Bewley
  • Denmark
    87. Magnus Cort Nielsen
  • Canada
    88. Svein Tuft
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • Belgium
    91. Jenthe Biermans
  • Belgium
    92. Baptiste Planckaert
  • Switzerland
    93. Reto Hollenstein
  • Norway
    94. Alexander Kristoff
  • Russia
    95. Vjatsjeslav Koeznetsov
  • Germany
    96. Tony Martin
  • Denmark
    97. Michael Mørkøv
  • Norway
    98. Sven Erik Bystrøm
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Netherlands
    101. Lars Boom
  • Belgium
    102. Gijs Van Hoecke
  • Netherlands
    103. Dylan Groenewegen
  • Netherlands
    104. Thomas Leezer
  • Netherlands
    105. Timo Roosen
  • Netherlands
    106. Bram Tankink
  • Netherlands
    107. Jos van Emden
  • Belgium
    108. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • Belgium
    111. Roy Curvers
  • Belgium
    112. Bert De Backer
  • Netherlands
    113. Ramon Sinkeldam
  • Netherlands
    114. Tom Stamsnijder
  • Netherlands
    115. Mike Teunissen
  • Belgium
    116. Zico Waeytens
  • Germany
    117. Max Walscheid
  • Denmark
    118. Søren Kragh Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • Belgium
    121. Edward Theuns
  • Belgium
    122. Jasper Stuyven
  • Spain
    123. Markel Irizar Arambura
  • Italy
    124. Marco Coledan
  • Switzerland
    125. Grégory Rast
  • Italy
    126. Fabio Felline
  • Australia
    127. Matthias Brändle
  • Denmark
    128. Mads Pedersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • Poland
    131. Michal Golas
  • Germany
    132. Christian Knees
  • Italy
    133. Gianni Moscon
  • Italy
    134. Salvatore Puccio
  • United Kingdom
    135. Luke Rowe
  • United Kingdom
    136. Ian Stannard
  • Netherlands
    137. Danny van Poppel
  • Poland
    138. Łukasz Wiśniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La mondiale (WT)

  • Belgium
    141. Stijn Vandenbergh
  • Belgium
    142. Oliver Naesen
  • France
    143. Julien Duval
  • France
    144. Alexis Gougeard
  • Canada
    145. Hugo Houle
  • France
    146. Quentin Jaurégui
  • Spain
    147. Gediminas Bagdonas
  • Germany
    148. Nico Denz
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    151. Aimé De Gendt
  • Belgium
    152. Maxime Farazijn
  • Belgium
    153. Edward Planckaert
  • Belgium
    154. Kevin Deltombe
  • Belgium
    155. Thomas Sprengers
  • Belgium
    156. Stijn steels
  • Belgium
    157. Preben Van Hecke
  • Belgium
    158. Bert Van Lerberghe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Italy
    161. Simone Antonini
  • Belgium
    162. Frederik Backaert
  • Netherlands
    163. Wesley Kreder
  • France
    164. Yoann Offredo
  • Belgium
    165. Guillaume Van Keirsbulck
  • Belgium
    166. Kévin Van Melsen
  • Belgium
    167. Pieter Vanspeybrouck
  • Belgium
    168. Jerome Baugnies
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

  • Belgium
    171. Ludwig De Winter
  • Belgium
    172. Julien Stassen
  • Belgium
    173. Kevyn Ista
  • Luxembourg
    174. Alex Kirsch
  • Belgium
    175. Lawrence Naesen
  • Belgium
    176. Olivier Pardini
  • Switzerland
    177. Lukas Spengler
  • Belgium
    178. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    181. Gaëtan Bille
  • Belgium
    182. Sander Cordeel
  • Belgium
    183. Dries De Bondt
  • Belgium
    184. Stijn Devolder
  • Netherlands
    185. Huub Duyn
  • Belgium
    186. Christophe Premont
  • Belgium
    187. Stef Van Zummeren
  • Belgium
    188. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    191. Jesper Asselman
  • Netherlands
    192. Berden de Vries
  • Netherlands
    193. Pim Ligthart
  • Netherlands
    194. Elmar Reinders
  • Netherlands
    195. Taco van der Hoorn
  • Netherlands
    196. Sjoerd van Ginneken
  • Netherlands
    197. Brian Van Goethem
  • Netherlands
    198. Coen Vermeltfoort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)

  • France
    201. Franck Bannomour
  • France
    202. Erwann Corbel
  • France
    203. Maxime Daniel
  • France
    204. Benoît Jarrier
  • United Kingdom
    205. Daniel McLay
  • France
    206. Pierre-Luc Périchon
  • France
    207. Florian Vachon
  • Belgium
    208. Boris Vallée
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DIRECT ENERGIE (PCT)

  • Canada
    211. Ryan Anderson
  • France
    212. Thomas Boudat
  • France
    213. Romain Cardis
  • France
    214. Sylvain Chavanel
  • France
    215. Bryan Coquard
  • Canada
    216. Antoine Duchesne
  • France
    217. Julien Morice
  • France
    218. Adrien Petit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • Belgium
    221. Dimitri Claeys
  • France
    222. Hugo Hofstetter
  • France
    223. Christophe Laporte
  • France
    224. Cyril Lemoine
  • France
    225. Florian Sénéchal
  • France
    226. Anthony Turgis
  • France
    227. Jimmy Turgis
  • Belgium
    228. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)

  • Canada
    231. Guillaume Boivin
  • Australia
    232. Zakkari John Dempster
  • Canada
    233. Benjamin Perry
  • Estonia
    234. Mihkel Räim
  • New Zealand
    235. Hamish Schreurs
  • Netherlands
    236. Dennis van Winden
  • United States
    237. Tyler Williams
  • Israel
    238. Aviv Yechezkel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AQUA BLUE SPORT (PCT)

  • United Kingdom
    241. Adam Blythe
  • Ireland
    242. Matthew Brammeier
  • Ireland
    243. Conor Dunne
  • United Kingdom
    244. Andrew Fenn
  • New Zealand
    245. Aaron Gate
  • Denmark
    246. Lasse Norman Hansen
  • Australia
    247. Leigh Howard
  • Netherlands
    248. Peter Koning
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wegwijzer

Met de handige wegwijzer in pdf-formaat kunt u het volledige parcours van de 72e Omloop Het Nieuwsblad straat per straat meevolgen en weet u exact waar de renners passeren, inclusief handige pijlen en iconen om de route van de renners aan te duiden. Bovendien wordt er een indicatie gegeven aan de hand van drie mogelijke snelheden op welk tijdstip de renners op een bepaald punt zullen passeren.

Download Wegwijzer

Timetable

Met dit uurrooster in pdf-formaat weet u perfect in welke steden en gemeenten de Omloop Het Nieuwsblad op zaterdag 25 februari passeren en staan bovendien ook de belangrijkste ijkpunten in het parcours vermeld zoals kasseistroken, hellingen en bevoorradingsstroken.

Aan de hand van drie mogelijke snelheden wordt ingeschat op welk tijdstip de renners zullen passeren in uw stad of gemeenten. Bovendien is er ook aangeduid na hoeveel kilometer de renners langs uw uitgekozen punt passeren en hoeveel kilometer ze vanaf dat punt nog voor de boeg hebben tot aan de finish in Gent.

Download Timetable

Overzichtskaart

Op deze overzichtskaart kunt u bekijken hoe het parcours zich door de provincie Oost-Vlaanderen wentelt en krijgt u een opsomming van de hellingen en kasseistroken die opgenomen zijn. Deze worden bovendien weergegeven met een nummer op het kaartje. Onderaan in het document vindt u nogmaals het profiel terug van deze 72e Omloop Het Nieuwsblad.

Download overzichtskaart

Parcours detail

Op ons interactief profiel kunt u met de muis scrollen tussen start en finish. Door op de onderstaande button of op de icoontjes in de kaart te klikken, krijgt u gedetailleerde informatie over het parcours te zien. Zo weet u perfect in welke volgorde de hellingen aan bod komen, krijgt u meer informatie over de helling/kasseistrook of POI in kwestie en krijgt u een idee hoe laat de renners ongeveer op een bepaald punt passeren.

Bekijk parcours detail

Technische gids

Hieronder kunt u de technische gids downloaden voor Omloop Het Nieuwsblad 2017 met daarin alle nodige technische gegevens en nodige informatie voor de 72e editie op zaterdag 25 februari.

Download de Technische Gids
Smarthpone image

Op de hoogte blijven?