24

Feb

Omloop Het Nieuwsblad

Nog
185
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Gent Sport
  • Oost-Vlaanderen
  • Volvo Dhondt
  • Sporza
  • Coca Cola
  • River Woods
  • Herva
  • Shimano
  • Rodania
  • VAB
  • Drutti
  • Vidi Square
  • Artevelde Hogeschool
  • Naessens Electronics
  • De Buck
  • Doltcini
  • 6d Sports Nutrition
  • Iveco Cammaert
  • Sandton Reylof

Nieuws

Podium 2017

  • Belgium
    1. Greg van Avermaet
  • Slovakia
    2. Peter Sagan
  • Belgium
    3. Sep Vanmarcke
  • Italy
    4. Fabio Felline
  • Italy
    5. Oscar Gatto
  • United Kingdom
    6. Luke Rowe
  • Belgium
    7. Oliver Naesen
  • Italy
    8. Matteo Trentin
  • France
    9. Adrien Petit

Recordhouders

  • Belgium
    Ernest Sterckx
  • Belgium
    Joseph Bruyère
  • Belgium
    Peter van Peteghem
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams

BMC Racing Team (WT)
Bora - Hansgrohe (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Lotto Soudal (WT)
Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain - Merida (WT)
FDJ (WT)
Orica - Scott (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Team Lotto NL - Jumbo (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
Team Sky (WT)
AG2R - La mondiale (WT)
SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)
WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)
WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)
VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)
DIRECT ENERGIE (PCT)
COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)
ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)
AQUA BLUE SPORT (PCT)

BMC Racing Team (WT)

  • Belgium
    1. Greg Van Avermaet
  • Switzerland
    2. Martin Elmiger
  • Netherlands
    3. Floris Gerts
  • Switzerland
    4. Stefan Küng
  • Italy
    5. Daniel Oss
  • Switzerland
    6. Michael Schär
  • Luxembourg
    7. Jean-Pierre Drucker
  • Spain
    8. Francisco José Ventoso Alberdi
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bora - Hansgrohe (WT)

  • Slovakia
    11. Peter Sagan
  • Germany
    12. Marcus Burghardt
  • Slovakia
    13. Michal Kolar
  • Germany
    14. Christoph Pfingsten
  • Austria
    15. Lukas Postlberger
  • Poland
    16. Maciej Bodnar
  • Latvia
    17. Aleksejs Saramotins
  • Germany
    18. Andreas Schillinger
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • Belgium
    21. Tom Boonen
  • Belgium
    22. Philippe Gilbert
  • Belgium
    23. Iljo Keisse
  • Belgium
    24. Yves Lampaert
  • Czech Republic
    25. Zdeněk Štybar
  • Netherlands
    26. Niki Terpstra
  • Italy
    27. Matteo Trentin
  • Belgium
    28. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • Belgium
    31. Tiesj Benoot
  • Belgium
    32. Jasper De Buyst
  • Belgium
    33. Jens Debusschere
  • Belgium
    34. Frederik Frison
  • Belgium
    35. Nikolas Maes
  • Belgium
    36. Jürgen Roelandts
  • United Kingdom
    37. James Shaw
  • Belgium
    38. Jelle Wallays
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cannondale Drapac Professional Cycling Team (WT)

  • Belgium
    41. Sep Vanmarcke
  • Belgium
    42. Tom Van Asbroeck
  • Netherlands
    43. Sebastian Langeveld
  • Ireland
    44. Ryan Mullen
  • New Zealand
    45. Thomas Scully
  • New Zealand
    46. Patrick Bevin
  • Netherlands
    47. Dylan van Baarle
  • Slovakia
    48. Kristjan Koren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • Belgium
    51. Laurens De Vreese
  • Denmark
    52. Matti Breschel
  • Italy
    53. Oscar Gatto
  • Ukraine
    54. Andriy Grivko
  • Kazakhstan
    55. Arman Kamyshev
  • Norway
    56. Truls Korsaeth
  • Kazakhstan
    57. Ruslan Tleubayev
  • Denmark
    58. Michael Valgren
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain - Merida (WT)

  • Italy
    61. Antonio Nibali
  • Slovenia
    62. Borut Bozic
  • Spain
    63. Ivan Garcia Cortina
  • Italy
    64. Sonny Colbrelli
  • Slovenia
    65. Novak Domen
  • Spain
    66. Ion Ander Insausti Irastorza
  • Slovenia
    67. David Per
  • Slovenia
    68. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • France
    71. Arnaud Demare
  • France
    72. Marc Fournier
  • Italy
    73. Jacopo Guarnieri
  • Norway
    74. Daniel Hoelgaard
  • Lithuania
    75. Ignatas Konovalovas
  • France
    76. Matthieu Ladagnous
  • France
    77. Olivier Le Gac
  • France
    78. Marc Sarreau
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Orica - Scott (WT)

  • Belgium
    81. Jens Keukeleire
  • Australia
    82. Luke Durbridge
  • Australia
    84. Mathew Hayman
  • Denmark
    85. Christopher Juul-Jensen
  • New Zealand
    86. Sam Bewley
  • Denmark
    87. Magnus Cort Nielsen
  • Canada
    88. Svein Tuft
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • Belgium
    91. Jenthe Biermans
  • Germany
    92. Nils Politt
  • Switzerland
    93. Reto Hollenstein
  • Norway
    94. Alexander Kristoff
  • Russia
    95. Vjatsjeslav Koeznetsov
  • Germany
    96. Tony Martin
  • Denmark
    97. Michael Mørkøv
  • Norway
    98. Sven Erik Bystrøm
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Lotto NL - Jumbo (WT)

  • Netherlands
    101. Lars Boom
  • Belgium
    102. Gijs Van Hoecke
  • Netherlands
    103. Dylan Groenewegen
  • Netherlands
    104. Thomas Leezer
  • Netherlands
    105. Timo Roosen
  • Netherlands
    106. Bram Tankink
  • Netherlands
    107. Jos van Emden
  • Belgium
    108. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • Belgium
    111. Roy Curvers
  • Belgium
    112. Bert De Backer
  • Netherlands
    113. Ramon Sinkeldam
  • Netherlands
    114. Tom Stamsnijder
  • Netherlands
    115. Mike Teunissen
  • Belgium
    116. Zico Waeytens
  • Germany
    117. Max Walscheid
  • Denmark
    118. Søren Kragh Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • Belgium
    121. Edward Theuns
  • Belgium
    122. Jasper Stuyven
  • Spain
    123. Markel Irizar Arambura
  • Italy
    124. Marco Coledan
  • Switzerland
    125. Grégory Rast
  • Italy
    126. Fabio Felline
  • Australia
    127. Matthias Brändle
  • Denmark
    128. Mads Pedersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • Poland
    131. Michal Golas
  • Germany
    132. Christian Knees
  • Italy
    133. Gianni Moscon
  • Italy
    134. Salvatore Puccio
  • United Kingdom
    135. Luke Rowe
  • United Kingdom
    136. Ian Stannard
  • Netherlands
    137. Danny van Poppel
  • Poland
    138. Łukasz Wiśniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R - La mondiale (WT)

  • Belgium
    141. Stijn Vandenbergh
  • Belgium
    142. Oliver Naesen
  • France
    143. Julien Duval
  • France
    144. Alexis Gougeard
  • Canada
    145. Hugo Houle
  • France
    146. Quentin Jaurégui
  • Spain
    147. Gediminas Bagdonas
  • Germany
    148. Nico Denz
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

SPORT VLAANDEREN - BALOISE (PCT)

  • Belgium
    151. Aimé De Gendt
  • Belgium
    152. Maxime Farazijn
  • Belgium
    153. Edward Planckaert
  • Belgium
    154. Kevin Deltombe
  • Belgium
    155. Thomas Sprengers
  • Belgium
    156. Stijn steels
  • Belgium
    157. Preben Van Hecke
  • Belgium
    158. Bert Van Lerberghe
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WANTY - GROUPE GOBERT (PCT)

  • Italy
    161. Simone Antonini
  • Belgium
    162. Frederik Backaert
  • Netherlands
    163. Wesley Kreder
  • France
    164. Yoann Offredo
  • Belgium
    165. Guillaume Van Keirsbulck
  • Belgium
    166. Kévin Van Melsen
  • Belgium
    167. Pieter Vanspeybrouck
  • Belgium
    168. Jerome Baugnies
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT (PCT)

  • France
    171. Justin Jules
  • Belgium
    172. Julien Stassen
  • Belgium
    173. Kevyn Ista
  • Luxembourg
    174. Alex Kirsch
  • Belgium
    175. Lawrence Naesen
  • Belgium
    176. Olivier Pardini
  • Switzerland
    177. Lukas Spengler
  • Belgium
    178. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

VERANDA'S WILLEMS - CRELAN (PCT)

  • Belgium
    181. Gaëtan Bille
  • Belgium
    182. Sander Cordeel
  • Belgium
    183. Dries De Bondt
  • Belgium
    184. Stijn Devolder
  • Netherlands
    185. Huub Duyn
  • Belgium
    186. Christophe Premont
  • Belgium
    187. Stef Van Zummeren
  • Belgium
    188. Otto Vergaerde
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • Netherlands
    191. Jesper Asselman
  • Netherlands
    192. Berden de Vries
  • Netherlands
    193. Pim Ligthart
  • Netherlands
    194. Elmar Reinders
  • Netherlands
    195. Taco van der Hoorn
  • Netherlands
    196. Jens Mouris
  • Netherlands
    197. Brian Van Goethem
  • Netherlands
    198. Coen Vermeltfoort
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FORTUNEO - VITAL CONCEPT (PCT)

  • France
    201. Franck Bannomour
  • France
    202. Erwann Corbel
  • France
    203. Maxime Daniel
  • France
    204. Benoît Jarrier
  • United Kingdom
    205. Daniel McLay
  • France
    206. Pierre-Luc Périchon
  • France
    207. Florian Vachon
  • Belgium
    208. Boris Vallée
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

DIRECT ENERGIE (PCT)

  • Canada
    211. Ryan Anderson
  • France
    212. Thomas Boudat
  • France
    213. Romain Cardis
  • France
    214. Sylvain Chavanel
  • France
    215. Bryan Coquard
  • Canada
    216. Antoine Duchesne
  • France
    217. Julien Morice
  • France
    218. Adrien Petit
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS (PCT)

  • Belgium
    221. Dimitri Claeys
  • France
    222. Hugo Hofstetter
  • France
    223. Christophe Laporte
  • France
    224. Cyril Lemoine
  • France
    225. Florian Sénéchal
  • France
    226. Anthony Turgis
  • France
    227. Jimmy Turgis
  • Belgium
    228. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

ISRAEL CYCLING ACADEMY (PCT)

  • Canada
    231. Guillaume Boivin
  • Australia
    232. Zakkari John Dempster
  • Canada
    233. Benjamin Perry
  • Estonia
    234. Mihkel Räim
  • New Zealand
    235. Hamish Schreurs
  • Netherlands
    236. Dennis van Winden
  • United States
    237. Tyler Williams
  • Israel
    238. Aviv Yechezkel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AQUA BLUE SPORT (PCT)

  • United Kingdom
    241. Adam Blythe
  • Ireland
    242. Matthew Brammeier
  • Ireland
    243. Conor Dunne
  • United Kingdom
    244. Andrew Fenn
  • New Zealand
    245. Aaron Gate
  • Denmark
    246. Lasse Norman Hansen
  • Australia
    247. Leigh Howard
  • Netherlands
    248. Peter Koning
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Rij zelf je klassiekers

In 2017 bieden Proximus en Flanders Classics u voor het vierde jaar op rij de ideale omkadering voor een heerlijke fietservaring. Tussen februari en oktober hebben we liefst 15 cyclo’s voor u in petto langs de mooiste plekjes van het land. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!

Smarthpone image

Op de hoogte blijven?