24

Feb

Omloop Het Nieuwsblad

Nog
4
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Gent Sport
  • Ninove
  • Oost-Vlaanderen

Nieuws

Deelnemende teams 2018

BMC Racing Team (WT)
AG2R La Mondiale (WT)
Astana Pro Team (WT)
Bahrain Merida (WT)
BORA - Hansgrohe (WT)
Team EF Education First - Drapac (WT)
FDJ (WT)
Lotto Soudal (WT)
Mitchelton - Scott (WT)
Quick - Step Floors (WT)
Team Dimension Data (WT)
Team Katusha - Alpecin (WT)
Team LottoNL - Jumbo (WT)
Team Sky (WT)
Team Sunweb (WT)
Trek - Segafredo (WT)
UAE - Team Emirates (WT)
Cofidis, Solutions Crédits (PCT)
Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)
Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)
Fortuneo - Samsic (PCT)
Verandas Willems - Crelan (PCT)
Vital Concept (PCT)
Wanty - Groupe Gobert (PCT)
WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)

BMC Racing Team (WT)

  • BE
    1. Greg Van Avermaet
  • IT
    2. Alberto Bettiol
  • LU
    3. Jean-Pierre Drucker
  • CH
    4. Stefan Küng
  • BE
    5. Jurgen Roelandts
  • CH
    6. Michael Schär
  • BE
    7. Nathan Van Hooydonck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

AG2R La Mondiale (WT)

  • LT
    11. Gediminas Bagdonas
  • DE
    12. Nico Denz
  • CH
    13. Silvan Dillier
  • FR
    14. Julien Duval
  • FR
    15. Alexis Gougeard
  • BE
    16. Oliver Naesen
  • BE
    17. Stijn Vandenbergh
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Astana Pro Team (WT)

  • BE
    21. Laurens De Vreese
  • IT
    22. Oscar Gatto
  • KZ
    23. Dmitriy Gruzdev
  • NO
    24. Truls Korsaeth
  • KZ
    25. Alexey Lutsenko
  • DK
    26. Magnus Cort Nielsen
  • DK
    27. Michael Valgren Andersen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Bahrain Merida (WT)

  • SI
    31. Grega Bole
  • SI
    32. Borut Bozic
  • IT
    33. Sonny Colbrelli
  • ES
    34. Ivan Garcia Cortina
  • AU
    35. Heinrich Haussler
  • SI
    36. Kristjan Koren
  • SI
    37. Luka Pibernik
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

BORA - Hansgrohe (WT)

  • DE
    41. Marcus Burghardt
  • IT
    42. Daniel Oss
  • DE
    43. Christoph Pfingsten
  • AT
    44. Lukas Postlberger
  • LV
    45. Aleksejs Saramotins
  • DE
    46. Andreas Schillinger
  • DE
    47. Michael Schwarzmann
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team EF Education First - Drapac (WT)

  • DK
    51. Matti Breschel
  • AU
    52. Mitchell Docker
  • NL
    53. Sebastian Langeveld
  • IT
    54. Sacha Modolo
  • NZ
    55. Thomas Scully
  • US
    56. Logan Owen
  • BE
    57. Sep Vanmarcke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

FDJ (WT)

  • FR
    61. Arnaud Demare
  • CA
    62. Antoine Duchesne
  • FR
    63. Mickael Delage
  • NO
    64. Daniel Hoelgaard
  • LT
    65. Ignatas Konovalovas
  • FR
    66. Olivier Le Gac
  • NL
    67. Ramon Sinkeldam
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Lotto Soudal (WT)

  • DK
    71. Lars Ytting Bak
  • BE
    72. Tiesj Benoot
  • BE
    73. Jasper De Buyst
  • BE
    74. Jens Keukeleire
  • BE
    75. Lawrence Naesen
  • BE
    76. Jelle Wallays
  • BE
    77. Tim Wellens
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Mitchelton - Scott (WT)

  • AU
    81. Luke Durbridge
  • AU
    82. Alexander Edmondson
  • AU
    83. Lucas Hamilton
  • AU
    84. Mathew Hayman
  • AU
    85. Michael Hepburn
  • DK
    86. Christopher Juul Jensen
  • IT
    87. Matteo Trentin
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Quick - Step Floors (WT)

  • BE
    91. Dries Devenyns
  • CO
    92. Fernando Gaviria
  • BE
    93. Phillippe Gilbert
  • BE
    94. Iljo Keisse
  • BE
    95. Yves Lampaert
  • CZ
    96. Zdenek Stybar
  • NL
    97. Niki Terpstra
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Dimension Data (WT)

  • NO
    101. Edvald Boasson Hagen
  • ZA
    102. Nicolas Dougall
  • AT
    103. Bernhard Eisel
  • ZA
    104. Ryan Gibbons
  • ZA
    105. Jay Robert Thomson
  • GB
    106. Scott Thwaites
  • BE
    107. Julien Vermote
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Katusha - Alpecin (WT)

  • BE
    111. Jenthe Biermans
  • CH
    112. Reto Hollenstein
  • RU
    113. Viacheslav Kuznetsov
  • DE
    114. Marco Mathis
  • BE
    115. Baptiste Planckaert
  • DE
    116. Nils Politt
  • DK
    117. Mads Würtz Schmidt
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team LottoNL - Jumbo (WT)

  • NL
    121. Koen Bouwman
  • NO
    122. Amund Grondahl Jansen
  • NL
    123. Thomas Leezer
  • NL
    124. Bert-Jan Lindeman
  • NL
    125. Timo Roosen
  • NL
    126. Bram Tankink
  • BE
    127. Maarten Wynants
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sky (WT)

  • GB
    131. Jonathan Dibben
  • GB
    132. Owain Doull
  • PL
    133. Michal Golas
  • DE
    134. Christian Knees
  • GB
    135. Christopher Lawless
  • NL
    136. Dylan van Baarle
  • PL
    137. Lukasz Wisniowski
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Team Sunweb (WT)

  • DK
    141. Søren Kragh Andersen
  • NL
    142. Roy Curvers
  • AU
    143. Jai Hindley
  • AU
    144. Michael Matthews
  • NL
    145. Tom Stamsnijder
  • BE
    146. Edward Theuns
  • NL
    147. Martijn Tusveld
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Trek - Segafredo (WT)

  • IT
    151. Fabio Felline
  • IE
    152. Ryan Mullen
  • IT
    153. Giacomo Nizzolo
  • DK
    154. Mads Pedersen
  • CH
    155. Gregory Rast
  • BE
    156. Jasper Stuyven
  • NL
    157. Boy van Poppel
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

UAE - Team Emirates (WT)

  • IT
    161. Matteo Bono
  • IT
    162. Simone Consonni
  • IT
    163. Filippo Ganna
  • IT
    164. Marco Marcato
  • BY
    165. Aleksandr Riabushenko
  • GB
    166. Ben Swift
  • IT
    167. Oliviero Troia
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Cofidis, Solutions Crédits (PCT)

  • BE
    171. Dimitri Claeys
  • FR
    172. Hugo Hofstetter
  • FR
    173. Christophe Laporte
  • FR
    174. Cyril Lemoine
  • FR
    175. Anthony Turgis
  • BE
    176. Bert Van Lerberghe
  • BE
    177. Kenneth Vanbilsen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Roompot - Nederlandse Loterij (PCT)

  • NL
    181. Tim Ariesen
  • NL
    182. Floris Gerts
  • NL
    183. Pim Ligthart
  • NL
    184. Sjoerd van Ginneken
  • NL
    185. Brian van Goethem
  • NL
    186. Coen Vermeltfoort
  • NL
    187. Pieter Weening
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Sport Vlaanderen - Baloise (PCT)

  • BE
    191. Amaury Capiot
  • BE
    192. Aimé De Gendt
  • BE
    193. Thomas Sprengers
  • BE
    194. Edward Planckaert
  • BE
    195. Jonas Rickaert
  • BE
    196. Dries Van Gestel
  • BE
    197. Preben Van Hecke
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Fortuneo - Samsic (PCT)

  • DK
    201. Michael Carbel Svendgaard
  • FR
    202. Maxime Daniel
  • FR
    203. Arnaud Gerard
  • FR
    204. Benoit Jarrier
  • FR
    205. Pierre-Luc Perichon
  • FR
    206. Florian Vachon
  • NL
    207. Bram Welten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Verandas Willems - Crelan (PCT)

  • BE
    211. Sean De Bie
  • BE
    212. Dries De Bondt
  • BE
    213. Stijn Devolder
  • NL
    214. Huub Duijn
  • BE
    215. Stijn Steels
  • BE
    216. Wout van Aert
  • BE
    217. Senne Leysen
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Vital Concept (PCT)

  • BE
    221. Kris Boeckmans
  • FR
    222. Bryan Coquard
  • BE
    223. Bert De Backer
  • FR
    224. Johan Lebon
  • CH
    225. Patrick Müller
  • FR
    226. Julien Morice
  • BE
    227. Jonas Vangenechten
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Wanty - Groupe Gobert (PCT)

  • BE
    231. Frederik Backaert
  • BE
    232. Tom Devriendt
  • NL
    233. Wesley Kreder
  • FR
    234. Yoann Offredo
  • NZ
    235. Dion Smith
  • BE
    236. Guillaume Van Keirsbulck
  • BE
    237. Pieter Vanspeybrouck
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

WB Veranclassic Aqua Protect (PCT)

  • BE
    241. Ludwig De Winter
  • BE
    242. Kevyn Ista
  • FR
    243. Justin Jules
  • LU
    244. Alex Kirsch
  • CH
    245. Lukas Sprengler
  • BE
    246. Julien Stassen
  • BE
    247. Maxime Vantomme
Bekijk de volledige (deelnemers)lijst

Podium 2017

  • Belgium
    1. Greg van Avermaet
  • Slovakia
    2. Peter Sagan
  • Belgium
    3. Sep Vanmarcke
  • Italy
    4. Fabio Felline
  • Italy
    5. Oscar Gatto
  • United Kingdom
    6. Luke Rowe
  • Belgium
    7. Oliver Naesen
  • Italy
    8. Matteo Trentin
  • France
    9. Adrien Petit

Recordhouders

  • Belgium
    Ernest Sterckx
  • Belgium
    Joseph Bruyère
  • Belgium
    Peter van Peteghem
Bekijk de geschiedenis

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!

Cyclingservice id: 
7437