30

Jun

Omloop Het Nieuwsblad

Nog
45
dagen
  • KBC
  • Proximus
  • Nieuwsblad
  • Kwaremont
  • Lidl
  • Lotto
  • Sport Vlaanderen
  • Toerisme Vlaanderen
  • Gent Sport
  • Ninove
  • Oost-Vlaanderen

Podium 2017

  • France
    1. TURGIS Tanguy
  • Belgium
    2. VERWILST Aaron
  • Belgium
    3. GHYS Robbe
  • Belgium
    4. VAN GOMPEL Mathias
  • Belgium
    5. RUYTERS Brecht
  • Belgium
    6. TEUGELS Lennert
  • Belgium
    7. LIVYNS Arjen
  • Belgium
    8. SINOY Fabio
  • Belgium
    9. DEWULF Stan

Recordhouders

  • Belgium
    Dimitri Claeys
Bekijk de geschiedenis

Deelnemende teams 2017

Lotto Soudal U23
VL Technics - Experza - Abutriek Cycling Team
Home Solution-Anmapa-Soenens Cycling Team
EFC-LR Vulsteke
United Cycling Team
AGO-Aqua Service
Cibel Cebon
Baguet-Miba-Indulek-Derito Cycling team
Prorace Cycling Team
T.Palm - Pôle Continental Wallon
Tarteletto - Isorex Continental cycling team
Asfra Racing Team
Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
Australian national team
Metec–TKH Continental Cyclingteam
Cycling.be - Alpha Motorhomes Team
SEG Racing Academy
BMC Development Team
Destil - Jo Piels Cycling Team
VZW Jong Wielertalent
Team Wiggins
Drapac Pat's Veg Holistic Development team

Lotto Soudal U23

  • Belgium
    1. DEWULF Stan
  • Belgium
    2. GHYS Robbe
  • Denmark
    3. HONORE Mikkel Froelich
  • Belgium
    4. JASPERS Ward
  • Belgium
    5. PLANCKAERT Emiel
  • Belgium
    6. LEYSEN Senne
  • Belgium
    7. VERWILST Aaron

VL Technics - Experza - Abutriek Cycling Team

  • Belgium
    11. DEPREZ Tuur
  • Belgium
    12. VERHOFSTADT Thibau
  • Belgium
    13. VAN OUDENHOVE Jovany
  • Belgium
    14. MERTENS Julian
  • Belgium
    15. BOTHUYNE Jorden
  • Belgium
    16. VAN DER HAEGHEN Ruben
  • Belgium
    17. BALLET Mathias

Home Solution-Anmapa-Soenens Cycling Team

  • Belgium
    21. COOLEN Yves
  • Belgium
    22. DE PLUS Jasper
  • Belgium
    23. SIMON Kenn
  • Belgium
    24. STAS Brecht
  • Belgium
    25. PAASSCHENS Mathijs
  • Belgium
    26. WYDOOGHE Jaron
  • Belgium
    27. VAN DEN BOSSCHE Angelo

EFC-LR Vulsteke

  • Belgium
    31. DE POORTER Maxime
  • Belgium
    32. DEFREYNE Cédric
  • Belgium
    33. LEYMAN Celestin
  • Belgium
    34. RELAES Jacob
  • Belgium
    35. VAN DEN BRANDE Julien
  • Belgium
    36. WARLOP Jordi
  • Belgium
    37. WILLEMS Thimo

United Cycling Team

  • Belgium
    41. BROES Michiel
  • United Kingdom
    42. LEWIS Adam
  • Belgium
    43. LEHAEN Dries
  • United Kingdom
    44. ROSS LAMB
  • Belgium
    45. MICHIELS Killian
  • Belgium
    46. VANBESIEN Thomas
  • Belgium
    47. SINOY Fabio

AGO-Aqua Service

  • Belgium
    51. SIX Franklin
  • Belgium
    52. TAMINIAUX Lionel
  • Belgium
    53. TASSET Marvin
  • Belgium
    54. ARIMONT Charlie
  • Belgium
    55. DEBUY Anthony
  • Belgium
    56. GOEBEERT Pierre
  • Belgium
    57. MOLLY Kenny

Cibel Cebon

  • Belgium
    61. DE BOCK Stijn
  • Belgium
    62. DE PAEPE Johannes
  • Belgium
    63. REYNAERTS Jan
  • Belgium
    64. REYNAERTS Wim
  • Belgium
    65. VERSCHUERE Seppe
  • Belgium
    66. COOLS Alexander
  • Belgium
    67. MAES Alexander

Baguet-Miba-Indulek-Derito Cycling team

  • Belgium
    71. VERHULST Pauwel
  • Belgium
    72. MEHEUS Gill
  • Belgium
    73. MOONS Steven
  • Belgium
    74. VASTMANS Dries
  • Belgium
    75. HAELTERMAN Glen
  • Belgium
    76. LAGNEAUX Yoni
  • United Kingdom
    77. JOHNSTONE Taylor

Prorace Cycling Team

  • Belgium
    81. ANDRIES Jordi
  • Belgium
    82. OFFERMANS Michiel
  • Belgium
    83. DE SY Gertjan
  • Belgium
    84. MUYS Ayton
  • Belgium
    85. MASURE Brent
  • Belgium
    86. PARDON Ward
  • Belgium
    87. DE SY Vincent

T.Palm - Pôle Continental Wallon

  • Belgium
    91. BUNTINX Auxence
  • Belgium
    92. DECOSTER Merlijn
  • Belgium
    93. DELVAUX Guillaume
  • Belgium
    94. KAISE Julien
  • Belgium
    95. PICOUX Maximilien
  • Belgium
    96. VEKEMAN Maxime
  • Belgium
    97. HAUBRUGE Robin

Tarteletto - Isorex Continental cycling team

  • Belgium
    101. PIETERS Laurent
  • Belgium
    102. STOCKMAN Abram
  • Belgium
    103. STOCKMAN Michiel
  • Belgium
    104. VANDEWALLE Matthias
  • United Kingdom
    105. LEIGH Andrew
  • Belgium
    106. COOLS Michael
  • Netherlands
    107. VAN DER MEER Gosse

Asfra Racing Team

  • Bermuda
    111. MAYHO Dominique
  • Belgium
    112. DEWITTE Casper
  • Belgium
    113. ADRIAENS Bert
  • Belgium
    114. VANOVERBERGHE Mathias
  • Finland
    115. VAINIONPÄÄ Oskari
  • Ireland
    116. HEANEY Marc
  • Belgium
    117. SCHIETTECATTE Jellen

Pauwels Sauzen - Vastgoedservice

  • Belgium
    121. BOSMANS Tom
  • Belgium
    122. GEUENS Alexander
  • Belgium
    123. LEEMANS Rob
  • Belgium
    124. WOUTERS Sieben
  • Belgium
    125. VAN DINGENEN Jordi
  • Czech Republic
    126. BOROŠ Michael
  • Belgium
    127. ADAMS Jens

Australian national team

  • Australia
    131. WELSFORD Samuel
  • Australia
    132. PORTER Alexander
  • Australia
    133. WIGHT Rohan
  • Australia
    134. O'BRIEN Kelland
  • Australia
    135. YALLOURIS Nicholas
  • Australia
    136. SCOTT Cameron

Metec–TKH Continental Cyclingteam

  • Netherlands
    141. KRUL Stef
  • Netherlands
    142. VAN DEN BERG Lars
  • Netherlands
    143. BOUWMANS Dylan
  • Netherlands
    144. VAN DER HORST Dennis
  • Netherlands
    145. LINDENBURG Jim
  • Netherlands
    146. DE LAAT Jasper
  • Netherlands
    147. NIEUWPOORT Jelle

Cycling.be - Alpha Motorhomes Team

  • Belgium
    151. LOOCKX Lander
  • Netherlands
    152. BOER Erik
  • Belgium
    153. TIBACKX Lawrence
  • Belgium
    154. PEMEN Diederik
  • Belgium
    155. VAN ROY Matthias
  • Belgium
    156. BREUGELMANS Michiel
  • Belgium
    157. VAN ROOSBROECK Pieter

SEG Racing Academy

  • Netherlands
    161. JANSSEN Adriaan
  • Italy
    162. AFFINI Edoardo
  • Norway
    163. EVENSEN Henrik
  • Netherlands
    164. KOOISTRA Marten
  • United Kingdom
    165. CULLAIGH Gabriel
  • Netherlands
    166. VAN DEN BERG Julius
  • Netherlands
    167. DE VRIES Hartthijs

BMC Development Team

  • Germany
    171. APPELT Leo
  • Netherlands
    172. EENKHOORN Pascal
  • Belgium
    173. PHILIPSEN Jasper
  • Switzerland
    174. SCHÄPPI Martin
  • Australia
    175. SCOTSON Callum
  • France
    176. TURGIS Tanguy
  • Netherlands
    177. WELTEN Bram

Destil - Jo Piels Cycling Team

  • Netherlands
    181. KERKHOF Tim
  • Netherlands
    182. BREUKELMAN Chiel
  • Netherlands
    183. VAN DER KOOIJ Bas
  • Netherlands
    184. VAN BROEKHOVEN Rob
  • Netherlands
    185. VAN LOON Jordi
  • Netherlands
    186. VAN DER HEIJDEN Maik
  • Netherlands
    187. BRUSSELMAN Twan

VZW Jong Wielertalent

  • Belgium
    191. MEYERS Vincent
  • Belgium
    192. DULT Jasper
  • Australia
    193. PIROTTA Darcy
  • Belgium
    194. VAN HOOREBEKE Michiel
  • Spain
    195. ALONSO MONTES Pablo
  • Sweden
    196. ANDERSSON Vincent
  • Belgium
    197. LEUS Jelle

Team Wiggins

  • United Kingdom
    201. LATHAM Christopher
  • United Kingdom
    202. THOMPSON Michael
  • United Kingdom
    203. SCOTT Robert
  • France
    204. ERMENAULT Corentin
  • United Kingdom
    205. KERFOOT-ROBSON Dylan
  • United Kingdom
    206. WOOD Oliver
  • United Kingdom
    207. DRAPER Nathan

Drapac Pat's Veg Holistic Development team

  • Australia
    211. KAESLER Tom
  • Australia
    212. KATSONIS Nicholas
  • Australia
    213. MONK Cyrus
  • Australia
    214. MOREY Drew
  • Australia
    215. PANE James
  • Australia
    216. ROSS Mathew
  • Australia
    217. WHITE Liam

Rij zelf je klassiekers

In 2018 slaan Flanders Classics en Peloton de handen in elkaar om van jouw favoriete wielertochten een heuse totaalbeleving te maken. De Peloton-kalender bestaat uit 35 schitterende tochten, waaronder ook onze 6 Flanders Classics-klassiekers. Tem zelf de Vlaamse heuvels, dokker over de meest beruchte kasseistroken en ga de uitdaging aan!